KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 15353247
nr 1535 3247
Dorina Mocan
(f. 1954), Sverige
Emaljmålning, Signerad, Flicka, bladets mått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Dorina Mocan, rumänsk-svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:09:20
24/4 18:03:48